Ви тут: Головна Про коледж Оголошення ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ!

ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ!

Вступники на основі базової середньої освіти з 30.06.2020 (09.00 год.) по 13.07.2020 (17.00 год.) можуть подавати заповнені заяви в паперовій формі шляхом їх надсилання на електронну адресу Приймальної комісії коледжу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. разом зі скан-копіями всіх необхідних документів (або їх фото).
Факт подання заяви електронною поштою реєструється Приймальною комісією та надсилається вступнику підтвердження про отримання заяви разом із розкладом вступних випробувань.
У такому випадку заяву в паперовій формі разом з комплектом усіх документів вступник подає особисто до Приймальної комісії коледжу в день першого іспиту за півтори години до його початку.

Бланки заяв до вступу за спеціальностями:

012 Дошкільна освіта
013 Початкова освіта
014 Середня освіта (Фізична культура)
014 Середня освіта (Музичне мистецтво)
014 Середня освіта (Образотворче мистецтво)
022 Дизайн
024 Хореографія
061 Журналістика
072 Фінанси, банківська справа та страхування
073 Менеджмент
081 Право
231 Соціальна робота

Ви тут: Головна Про коледж Оголошення ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ!