Ви тут: Головна Про коледж Оголошення Інформація для випускників!

Інформація для випускників!

Як повернути книги до бібліотеки Фахового коледжу «Універсум» Київського університету імені Бориса Грінченка перед випуском та підписати обхідний лист?

Повернути літературу ви можете залишивши її на охороні в навчальному корпусі Фахового коледжу «Універсум» Київського університету імені Бориса Грінченка, або скористатись сервісами Нової пошти або Укрпошти за рахунок відправника:
• Фаховий коледж «Універсум» Київського університету імені Бориса Грінченка Нова пошта - відділення №318 (пр-т Гагаріна, 15)
• Укрпошта 02105, Соборності, 6
Відповідальна особа за отримання Борозенець Наталія Миколаївна, тел. +380664424360.

Зробити заміну загублених примірників ви можете таким чином: придбати книги альтернативної назви, виданої не пізніше ніж за останні 5 років.

Повідомлення про відсутність заборгованості Вам надійде на електронну пошту.

Ви тут: Головна Про коледж Оголошення Інформація для випускників!