Ви тут: Головна Про коледж Новини Події Екскурсія "Kyiv of Mine"

Екскурсія "Kyiv of Mine"

IMG 085616   травня 2020 року
Фаховий коледж «Універсум»
м. Київ, просп. Ю. Гагаріна, 16

16 травня 2020 р. в рамках Фестивалю науки та з нагоди святкування Дня Європи в Україні була проведена віртуальна екскурсія "Kyiv of Mine".
Мета заходу - демонстрація англомовних студентських проектів, присвячених історико-культурній спадщині столиці України. Цільова аудиторія - студенти IV курсу спеціальності "Початкова освіта".
Екскурсоводи, студенти груп ПОмс-1-16-4.Од, ПОмс-2-16-4.Од та ПОмс-3-16-4.Од, творчо підійшли до виконання завдання: заздалегідь зняли яскраві й інформативні відеосюжети про столичні цікавинки, а модератор підготувала вікторину. Майбутні педагоги мали змогу продемонструвати свої знання з історії Києва та високий рівень володіння англійською мовою.
Модератор: Лещенко С.М., викладач циклової комісії іноземних мов Фахового коледжу "Універсум".

Ви тут: Головна Про коледж Новини Події Екскурсія "Kyiv of Mine"