Ви тут: Головна Про коледж Новини Події Віртуальна подорож життєвим та творчим шляхом Б. Д. Грінченка

Віртуальна подорож життєвим та творчим шляхом Б. Д. Грінченка

IMG 085609   грудня 2019 року
Університетський коледж
м. Київ, просп. Ю. Гагаріна, 16

09 грудня 2019 року в рамках Грінченківської декади в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка відбулося заняття-подорож життєвим та творчим шляхом Б. Д. Грінченка, в якому взяли участь студенти спеціальностей «Журналістика» та «Початкова освіта».
Віртуальна подорож з музичним супроводом та театральними постановками відбувалася за картою життя видатного письменника, вчителя, видавця. Студенти розповіли за допомогою мультимедійних засобів про місця та предмети, пов’язані з біографією та творчістю Бориса Грінченка, що допомогло усвідомити життєвий подвиг митця, пройнятися повагою до нього.
Модератори: Груздьова О. В., Ловейко Т. В., Розінкевич Н. В.