Ви тут: Головна Про коледж Новини Події Третій міський конкурс хореографічного мистецтва «Kyiv College Dance»

Третій міський конкурс хореографічного мистецтва «Kyiv College Dance»

IMG 085607   грудня 2019 року
Університетський коледж
м. Київ, просп. Ю. Гагаріна, 16

7 грудня 2019 р. в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся Третій міський конкурс хореографічного мистецтва «Kyiv College Dance».
У конкурсі взяли участь понад 250 юних і талановитих виконавців зі спеціалізованих мистецьких закладів, хореографічних колективів та студій хореографічного мистецтва міста Києва та Київської області.
Члени журі були у захваті від чудових номерів учасників молодшої вікової категорії, надзвичайно емоційних та яскравих виступів середньої та старшої вікових категорій.
Найкращі з виконавців були відзначені дипломами, кубками та медалями.
Гран – прі конкурсу отримав Сергій Іванов за постановку «Життя в мені» (хореографічний колектив «Позитив», керівник Гапонова Богдана Валеріївна).
Дякуємо всім учасникам конкурсу! Сподіваємось, що цей захід стане яскравою подією у культурному житті міста Києва.