Ви тут: Головна Про коледж Новини Події Гостьова лекція на тему «Психосоціальні компетентності та навички ефективної комунікації студентів»

IMG 085604   грудня 2019 року
Університетський коледж
м. Київ, просп. Ю. Гагаріна, 16

4 грудня 2019 року для студентів другого курсу спеціальності «Фізичне виховання» провела гостьову лекцію науковий співробітник Українського науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи НАПН України Сосновенко Наталія Василівна на тему «Психосоціальні компетентності та навички ефективної комунікації студентів».
Наталія Василівна запропонувала студентам по вправлятися у формуванні психосоціальних компетентностей засобами тренінгових технологій. Під час заходу студенти отримали цікаву інформацію щодо розуміння власних потреб, безконфліктного спілкування та у діалозі з людьми уникати оцінок і критики, натомість звертати увагу на факти, свої почуття та почуття, потреби опонента. Заняття пройшло змістовно та насичено.