Ви тут: Головна Про коледж Новини Події Майстер-клас «Всі скрипкові сонати Й. Брамса»

Майстер-клас «Всі скрипкові сонати Й. Брамса»

IMG 085604   грудня 2019 року
Університетський коледж
м. Київ, просп. Ю. Гагаріна, 16

04 грудня 2019 року в актовій залі Університетського коледжу відбувся майстер-клас «Всі скрипкові сонати Й. Брамса» Ксенії Мороз, скрипальки, артистки Київського камерного оркестру при Національній філармонії України та Аліни Романової, піаністки, кандидата мистецтвознавства, в.о. доцента Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського (кафедра спеціального фортепіано № 1).
Слухачі мали можливість ознайомитися з витончено чарівним, зосереджено чуттєвим музичним всесвітом Йоганнеса Брамса (1833–1897).
Модератори заходу – А.Р. Романенко, Т.В. Романова, викладачі циклової комісії музики і хореографії.