Ви тут: Головна Про коледж Новини Події Святкування Дня Педагогічного інституту 2019

Святкування Дня Педагогічного інституту 2019

IMG 085602   жовтня 2019 року
Університетський коледж
м. Київ, просп. Ю. Гагаріна, 16

02.10.2019 студенти ІІ курсу групи ДОмс-2-18-3.Од та викладач циклової комісії з педагогічної освіти Д.О. Сопова відвідали лінійку тренінгів і майстер-класів, які були проведені з нагоди святкування Дня Педагогічного інституту: педагогічна фасилітація "Цінності та тренди освіти майбутнього", кайдзен тренінг "It's me: 2.0.", футуристичний коучинг "Мистецтво теплих дотиків", освітня кав'ярня "Рецепти ігрометодик майбутнього", відкрита лекція-дискусія "Нейронауки для педагогів: знати не можна ігнорувати". Щиро дякуємо організаторам заходів за безцінні знання та досвід!