Ви тут: Головна Про коледж Новини Події ArtReview "Музичне життя сучасного Києва"

ArtReview "Музичне життя сучасного Києва"

IMG 085607   лютого 2019 року
Університетський коледж
м. Київ, просп. Ю. Гагаріна, 16

07 лютого 2019 року викладачі циклової комісії музики і хореографії Долматова К.М., Гончаров А.Ю. та Євдокименко Н.Е. здійснили ArtReview "Музичне життя сучасного Києва" для викладачів Університетського коледжу.
На ArtReview була розглянута та проаналізувана роль центрів культури, закладів дозвілля у створенні повноцінного, насиченого культурного та духовного відпочинку мешканців та гостей столиці, проанонсовані театральні та музичні вистави, концерти, фестивалі, конкурси, які проходитимуть в театрах та концертних залах Києва в найближчі два місяці.