Ви тут: Головна Про коледж Новини Події Другий міський конкурс сучасної хореографії «Kyiv College Dance 2018»

Другий міський конкурс сучасної хореографії «Kyiv College Dance 2018»

IMG 085608   грудня 2018 року
Університетський коледж
м. Київ, просп. Ю. Гагаріна, 16

8 грудня 2018 р. в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся Другий міський конкурс сучасної хореографії «Kyiv College Dance 2018».
У конкурсі взяли участь понад 120 юних і талановитих виконавців зі спеціалізованих мистецьких закладів, хореографічних колективів та студій хореографічного мистецтва міста Києва та Київської області. Найкращі з виконавців були відзначені дипломами, кубками та медалями.
Гран – прі конкурсу отримав Театр хореографічного мистецтва «My dance», м. Бровари (постановка «SOS», керівник Шихабутдінова Світлана Миколаївна).
Дякуємо всім учасникам конкурсу! Сподіваємось, що цей захід стане яскравою подією у культурному житті міста Києва та гарною традицією для Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка.