Ви тут: Головна Про коледж Новини Події Віртуальна подорож за оповіданнями Бориса Грінченка "Творчість Бориса Грінченка - дітям"

IMG 085606   листопада 2018 року
Університетський коледж
м. Київ, просп. Ю. Гагаріна, 16

6 грудня 2018 року з нагоди Дня Університету студенти спеціальності «Початкова освіта» та «Журналістика» Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка здійснили віртуальну подорож у світ казок та оповідань Б.Грінченка для дітей.
Під час заходу особлива увага зверталася на особливості творів письменника дітям, було інсценізовано оповідання «Украла», «Сестриця Галя», казку «Три бажання». Виступи супроводжувалися презентаціями творчого доробку письменника в жанрі оповідання, казка, ліричними народними піснями, відеосюжетами.
Модератори заходу: Петренко Л.П., викладач циклової комісії педагогічних дисциплін; Груздьова О.В., викладач циклової комісії видавничої справи, культури та української філології.