Ви тут: Головна Про коледж Новини Події Квест до Дня української писемності та мови «Літературний марафон»

Квест до Дня української писемності та мови «Літературний марафон»

IMG 085607   жовтня 2018 року
Університетський коледж
м. Київ, просп. Ю. Гагаріна, 16

7 листопада 2018 року до Дня української писемності та мови в Національному музеї літератури відбувся квест «Літературний марафон», у якому взяли участь студенти Університетського коледжу групи 23 ПО та викладач Наталія Миколаївна Діденко. Студенти, мандруючи музейними залами, відшукували експонати, розв’язували літературні задачі, доводили ефективність використання музейної педагогіки в освітньому процесі. Командна робота та хороший настрій були суголосними атмосфері музейного храму напередодні свята. Дякуємо за допомогу в підготовці квесту музейному працівнику Ющенко Юлії Володимирівні. Запрошуємо колег та студентів 2 курсу долучитися до музейного квесту «Готуємося до ЗНО в музеї», який відбудеться в лютому 2019 року!