Ви тут: Головна Про коледж Новини Події Міжнародний день музики в Університетському коледжі

Міжнародний день музики в Університетському коледжі

IMG 085601   жовтня 2018 року
Університетський коледж
м. Київ, просп. Ю. Гагаріна, 16

01 жовтня 2018 року в Університетському коледжі відбулося святкування Міжнародного дня музики. Розпочалося воно з самого ранку в фойє,  де струнний ансамбль привітав всіх своєю чудовою музикою. На кожній перерві впродовж усього дня звучала музика у виконанні студентів спеціальності Музичне мистецтво та викладачів циклової комісії музики і хореографії. Концертна програма складалася із народних пісень, творів вітчизняних та зарубіжних композиторів. Своїми оплесками присутні висловили подяку за створений святковий настрій, гарні емоції та незабутні враження.