Ви тут: Головна Про коледж Новини Події Урочиста церемонія вручення дипломів молодшого спеціаліста

Урочиста церемонія вручення дипломів молодшого спеціаліста

IMG 085627   червня 2018 року
Університетський коледж
м. Київ, просп. Ю. Гагаріна, 16

27 червня 2018 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулася урочиста церемонія вручення дипломів молодшого спеціаліста випускникам Університетського коледжу.
У цьому році успішно здобули кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста 315 випускників Університетського коледжу, з яких 25 – отримали дипломи з відзнакою.
Випускників привітала Вчена Рада Університету. З цінними та важливими настановами до випускників та гостей свята звернувся доктор філософських наук, професор, академік Національної академії педагогічних наук України, ректор Університету Віктор Олександрович Огнев`юк.
Також теплі слова випускникам пролунали від кандидата педагогічних наук, доцента, директора Університетського коледжу Марії Василівни Братко.
Особливий і святковий настрій створила концертна програма, в якій взяли участь викладачі та студенти коледжу.