Ви тут: Головна Про коледж Новини Події Презентація загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО"

IMG 085613   червня 2018 року
Університетський коледж
м. Київ, просп. Ю. Гагаріна, 16

13 червня 2018 року для студентів 4 курсу спеціальності "Правознавство" відбулася презентація загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО". Дякуємо Печерському районному у місті Києві відділу реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у місті Києві за проведений захід та можливість долучитися до важливого суспільного механізму реформ, спрямованих на покращення правової свідомості населення.
Модератор заходу - викладач циклової комісії суспільних дисциплін і правознавства Алла Юріївна Тарасюк.