Ви тут: Головна Про коледж Новини Події Документальний фільм «Стежками Олеся Гончара»

Документальний фільм «Стежками Олеся Гончара»

IMG 085622   травня 2018 року
Університетський коледж
м. Київ, просп. Ю. Гагаріна, 16

22 травня 2018 року студенти груп БСмс -1-16 -3.0д та БСмс -1-15 -3.0д Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка разом із викладачами циклової комісії з видавничої справи, культури та української філології Сірою О. А. та Розінкевич Н. В. відвідали кіномистецьку вітальню Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого, де відбудеться кіновечір, приурочений до 100-річчя від дня народження видатного українського письменника, громадського діяча Олеся Гончара.Присутні мали можливість переглянути документальний фільм Валерія Арсеновича Степаняна-Григоренка «Стежками Олеся Гончара», який було створено спеціально до ювілейної дати митця.