Ви тут: Головна Про коледж Новини Події Засідання гуртка "Бурбакі" на тему "Числа монстри. Подорож світом ДУЖЕ ВЕЛИКИХ чисел"

IMG 085618   травня 2018 року
Університетський коледж
м. Київ, просп. Ю. Гагаріна, 16

17.05.2018 в рамках проведення тижня науки в Університетському коледжі відбулось відкрите засідання науково-математичного гуртка "Бурбакі" на тему «Числа монстри. Подорож світом ДУЖЕ ВЕЛИКИХ чисел» для студентів 1 курсу спеціальності Видавнича справа. Метою заходу було популяризація математики як науки, демонстрація можливостей сучасної математики, заохочення до самостійного пізнання та формування інтересу до науки в цілому.
Модератор - Іолтухівська Т.І., викладач циклової комісії економіко-математичних дисциплін і менеджменту.