Ви тут: Головна Про коледж Новини Події Перший міський конкурс сучасної хореографії «Kyiv College Dance 2018»

Перший міський конкурс сучасної хореографії «Kyiv College Dance 2018»

IMG 085617   лютого 2017 року
Університетський коледж
м. Київ, просп. Ю. Гагаріна, 16

17 лютого 2018 року в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся Перший міський конкурс сучасної хореографії «Kyiv College Dance 2018».
У конкурсі взяли участь понад 110 юних і талановитих виконавців зі спеціалізованих мистецьких закладів, хореографічних колективів та студій хореографічного мистецтва міста Києва, Київської та Чернігівської областей. Найкращі з виконавців були відзначені дипломами, медалями та сертифікатами.
Дякуємо всім учасникам та організаторам конкурсу «Kyiv College Dance 2018» за творчу атмосферу і позитивний настрій.
Результати конкурсу «Kyiv College Dance 2018»:
Гран-прі - хореографічний колектив «Лотос» (постановка «Матір»; керівник Копіна Юлія Валеріївна).
1 місце – дует: Рута Влада, Косерик Юлія (авторська постановка «Збожеволіли»).
2 місце - Народний хореографічний колектив «Оксамит» (постановка «Повертайся, тато»; керівник Чечельницька Оксана Степанівна).
Хореографічний колектив «Вікторія» (постановка «Табладанс»; керівник Третяк Алла Петрівна).
3 місце - хореографічний колектив «Позитив» (постановка «Коли ти є»; керівник Гапонова Богдана Валеріївна).
Хореографічна студія «МіріДанс» (постановка «Мальви»; керівник Чайка Тетяна Іванівна).