Ви тут: Головна Про коледж Новини Події Тренінг «Особливості оформлення бібліографічних посилань під час написання курсових і дипломних робіт»

IMG 085631   січня 2018 року
Університетський коледж
м. Київ, просп. Ю. Гагаріна, 16

31 січня 2018 року викладачем циклової комісії з видавничої справи, культури та української філології Сірою О. А. для керівників курсових і дипломних робіт студентів Університетського коледжу проведено тренінг «Особливості оформлення бібліографічних посилань під час написання курсових і дипломних робіт».
Мета: ознайомити керівників наукових робіт студентів з видами бібліографічних посилань, правилами та особливостями їх складання й розміщення в документах.
Під час тренінгу детально розглянуто:
1. Види бібліографічних посилань та правила їхнього складання.
2. Особливості складання комплексного бібліографічного посилання.
3. Особливості складання бібліографічного посилання на електронний ресурс.
4. Особливості складання бібліографічного посилання на архівний документ.