Ви тут: Головна Про коледж Новини Події Інтерактивна вікторина «Портрет соціального педагога»

Інтерактивна вікторина «Портрет соціального педагога»

IMG 085610   жовтня 2017 року
Університетський коледж
м. Київ, просп. Ю. Гагаріна, 16

10 жовтня 2017 року в рамках декади Циклової комісії з педагогічної освіти для студентів 3-го курсу спеціальності «Соціальна педагогіка» відбулася інтерактивна вікторина «Портрет соціального педагога», метою якої було становлення та розвиток соціально-педагогічної компетентності студентів як майбутніх фахівців, формування їх готовності до продуктивної професійної діяльності. Вікторина включала в себе цікаві запитання, різноманітні творчі конкурси, групову роботу та захист проектів. Студенти отримали задоволення від формату та змісту заняття й мали змогу продемонструвати свої знання та вміння з фахового предмету.