Ви тут: Головна Про коледж Новини Анонси Тренінг для викладачів тренінг для викладачів коледжу на тему «Комунікативна компетентність як складова педагогічної діяльності»

14 лютого о13.00 відбудеться тренінг для викладачів коледжу на тему «Комунікативна компетентність як складова педагогічної діяльності».
Зміст: Під час тренінгу учасники розширять можливості встановлення контакту в різних ситуаціях спілкування; відпрацюють навичку розуміння себе, інших людей, а також взаємин між людьми; оволодіють навичками активного слухання; активізують процеси самопізнання і самоактуалізації; розширять діапазони творчих здібностей.
Модератор: викладач циклової комісії з педагогічної освіти, Хоменко О.А.