Ви тут: Головна Про коледж Новини Анонси Зустріч з деканом факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту Київського університету імені Бориса Грінченка кандидатом наук з фізичного виховання і спорту, доцентом Лопатенком Г. О.

18.02.2020 р. о 10.00 в Університетському коледжі відбудеться зустріч випускників спеціальності Середня освіта (Фізична культура) з деканом факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидатом наук з фізичного виховання і спорту, доцентом, майстром спорту України міжнародного класу Лопатенком Г. О.