Ви тут: Головна Про коледж Новини Анонси Засідання педагогічної ради за темою "Готовність викладача коледжу до інноваційної діяльності як умова розвитку професіоналізму"

14 січня 2020 р. о 15.10 в актовій залі Університетського коледжу (пр-т Гагаріна, 16) відбудеться засідання педагогічної ради за темою "Готовність викладача коледжу до інноваційної діяльності як умова розвитку професіоналізму"

Порядок денний:

• Готовність викладача коледжу до інноваційної діяльності як умова розвитку професіоналізму.
  •  Нормативно правове регулювання інноваційної діяльності в Університетському коледжі.
  • Професійна готовність викладача до інноваційної діяльності: структура.
  • Відепроєкт – як вид інноваційної навчальної діяльності.
  • Шляхи формування творчої та креативної особистості в освітньому процесі Університетського коледжу (на прикладі “Мистецтва”, “Всесвітньої історії”).
  • Місце і роль театралізованої екскурсії як освітньої інновації в процесі підготовки майбутніх фахівців в Університетському коледжі.
  • Інноваційні методи навчання музичних дисциплін.