Ви тут: Головна Про коледж Новини Анонси Відкрите заняття на тему «Формування навичок оркестрового музикування та інших форм інструментальної діяльності на прикладі вивчення різножанрових творів класичної і сучасної музики»

20.12.2018 року об 11год. 25 хв. в актовій залі Університетського коледжу відбудеться відкрите заняття викладача Гончарова А.Ю. з оркестрового класу на тему «Формування навичок оркестрового музикування та інших форм інструментальної діяльності на прикладі вивчення різножанрових творів класичної і сучасної музики».