Ви тут: Головна Про коледж Новини Анонси Круглий стіл на тему: "Роль сучасних музикантів - виконавців у розвитку українського мистецтва"

18 жовтня 2018 р. в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка відбудеться круглий стіл на тему: "Роль сучасних музикантів - виконавців у розвитку українського мистецтва".

Учасники круглого столу продемонструють шляхи впровадження музичних творів сучасних вітчизняних композиторів у процес нової освітньої реформи, задля урізноманітнення музичного матеріалу на заняттях з музичного мистецтва та в позанавчальний час.