Ви тут: Головна Про коледж Новини Анонси Круглий стіл на тему «Впровадження педагогічних ідей Бориса Грінченка в процес навчальної практики»

6 грудня 2017 року о 14.30 в 28 аудиторії Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка відбудеться круглий стіл за участі викладачів та студентів спеціальності «Музичне мистецтво» на тему: «Впровадження педагогічних ідей Бориса Грінченка в процес навчальної практики».

Модератори заходу – Л.А. Теряєва, О.С. Кашперський, викладачі циклової комісії музики і хореографії.