Ви тут: Головна Інформація Вступникам Програми іспитів, фахових випробувань, творчих конкурсів, співбесід

Програми іспитів, фахових випробувань, творчих конкурсів, співбесід

На базі базової загальної середньої освіти (9 класів)

Програма вступних випробувань з української мови

Програма співбесіди з української мови

Програма вступного іспиту з математики

Програма співбесіди з математики

Програма вступного іспиту з біології (галузь знань: 01 Освіта, спеціальність: 012 Дошкільна освіта; галузь знань: 23 Соціальна робота, спеціальність: 231 Соціальна робота, освітня програма: Соціальна педагогіка)

Програма творчого конкурсу фізичних здібностей (галузь знань:   01 Освіта, спеціальність: 014.11 Середня освіта, предметна спеціалізація : 014.11 Середня освіта (Фізична культура)

Програма творчого конкурсу з музики (галузь знань: 01 Освіта, спеціальність: 014 Середня освіта, спеціалізація: 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво)

Програма  творчого конкурсу  з композиції (галузь знань: 01 Oсвіта, спеціальність: 014 Середня освіта, предметна спеціалізація: 014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво)

Програма творчого конкурсу з композиції (галузь знань: 02 Культура і мистецтво, спеціальність: 022 Дизайн)

Програма творчого конкурсу з хореографії (галузь знань: 02 Культура і мистецтво, спеціальність: 024 Хореографія)

Програма творчого конкурсу з журналістики (галузь знань: 06 Журналістика, спеціальність: 061 Журналістика, освітня програма: Видавнича справа та редагування)

Програма вступного іспиту з історії України (галузь знань: 02 Культура і мистецтво, спеціальність: 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа, освітня програма: Бібліотечна справа; галузь знань: 08 Право, спеціальність: 081 Право)

Програма співбесіди з історії України (галузь знань: 02 Культура і мистецтво, спеціальність: 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа, освітня програма: Бібліотечна справа; галузь знань: 08 Право, спеціальність: 081 Право)

На базі повної загальної середньої освіти (11 класів)

Програма вступних випробувань з української мови

Програма співбесіди з української мови

Програма вступного іспиту з математики

Програма співбесіди з математики

Програма творчого конкурсу фізичних здібностей (галузь знань:   01 Освіта, спеціальність: 014.11 Середня освіта, предметна спеціалізація : 014.11 Середня освіта (Фізична культура)

Програма творчого конкурсу з музики (галузь знань: 01 освіта, спеціальність: 014 Середня освіта, спеціалізація: 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво)

Програма  творчого конкурсу  з живопису (галузь знань: 01 освіта, спеціальність: 014 Середня освіта; предметна спеціалізація: 014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво)

Програма творчого конкурсу з живопису (галузь знань: 02 Культура і мистецтво, спеціальність: 022 Дизайн)

Програма творчого конкурсу з хореографії (галузь знань: 02 Культура і мистецтво, спеціальність: 024 Хореографія)

Програма вступної співбесіди з історії України (галузь знань: 02 Культура і мистецтво, спеціальність: 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа, освітня програма: Бібліотечна справа; галузь знань: 08 Право, спеціальність: 081 Право)

На базі ОКР кваліфікованого робітника

Програма вступних випробувань з української мови

Програма фахового випробування (галузь знань: 0101 Педагогічна освіта, спеціальність: 5.01010101 Дошкільна освіта)

Програма фахового випробування (галузь знань: 0101 Педагогічна освіта, спеціальність: 5.01010201 Початкова освіта)

Програма творчого конкурсу фізичних здібностей (галузь знань: 0102 Фізичне виховання, спорт і здоров’я людини, спеціальність: 5.01020101 Фізичне виховання)

Програма вступного випробування-творчого конкурсу з музики для здобуття ОКР «Молодший спеціаліст» на основі ОКР «Кваліфікований робітник» (галузь знань: 0202 Мистецтво, спеціальність: 5.02020401 Музичне мистецтво)

Програма фахового випробування з образотворчого мистецтва (галузь знань: 0202 Мистецтво, спеціальність: 5.02020501 Образотворче мистецтво)

Програма фахового випробування (галузь знань: 0202 Мистецтво, спеціальність: 5.02020701 Дизайн)

Програма вступного випробування-творчого конкурсу для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст на базі ОКР кваліфікований робітник (галузь знань: 02 Культура і мистецтво, спеціальність 024 Хореографія)

Програма фахового випробування (галузь знань: 0201 Культура, спеціальність: 5.02010201 Бібліотечна справа)

Програма фахового випробування (галузь знань: 0202 Культура, спеціальність: 5.02010501 Діловодство)

Програма фахового випробування (галузь знань: 0303 Журналістика та інформація, спеціальність: 5.03030301 Видавнича справа та редагування)

Програма фахового випробування (галузь знань: 0305 Економіка підприємництва, спеціальність: 5.03050801 Фінанси і кредит)

Програма фахового випробування (галузь знань: 0306 Менеджмент і адміністрування, спеціальність: 5.03060101 Організація виробництва)

Програма фахового випробування для вступників на основі освітньо-кваліфікованого рівня кваліфікованого робітника (галузь знань: 0304 Право, спеціальність: 5.03040101 Правознавство)

Програма фахового випробування (галузь знань: 0101 Педагогічна освіта, спеціальність: 5.01010601 Соціальна педагогіка)

 

 

 

Спеціальність: 014 Середня освіта

Спеціалізація:  014 Середня освіта (Образотворче мистецтво)

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Інформація Вступникам Програми іспитів, фахових випробувань, творчих конкурсів, співбесід