Ви тут: Головна Інформація Наукове товариство Події Круглий стіл на тему «Медіакультура та медіаграмотність в контексті розвитку сучасної студентської науки»

17 травня 2017 року учасники Наукового товариства Університетського коледжу взяли участь у круглому столі, присвяченому питанням медіа культури, медіа грамотності та студентської науки в умовах сучасного інформаційного суспільства, який відбувся на базі ДВНЗ «Транспортно-економічний коледж».
Дякуємо за теплу зустріч та сподіваємось на подальшу співпрацю!