Ви тут: Головна Інформація Наукове товариство Наукові гуртки Науковий гурток "The young scientists" Засідання гуртка «Young scientists» «Лінгвістичні аспекти перекладу творів англійських класиків» (на прикладі перекладу Б.Д. Грінченком роману Д.Дефо «Пригоди Робінзона Крузо»)

9 грудна 2016 року в Університетському коледжі відбулося засідання гуртка «Young scientists» за темою «Лінгвістичні аспекти перекладу творів англійських класиків» (на прикладі перекладу Б.Д. Грінченком роману Д.Дефо «Пригоди Робінзона Крузо»)
Мета заходу: ознайомити студентів з особливостями художнього перекладу та охарактеризувати прийоми, використані Борисом Грінченком у переказі роману Даніеля Дефо.
Модератор заходу: Дякун Людмила Юріївна, викладач циклової комісії іноземних мов Університетського коледжу.