Ви тут: Головна Інформація Наукове товариство Наукові гуртки Науковий гурток "The young scientists" Засідання студентського наукового товариства «Young Scientists» на тему «Людина як суб’єкт міжкультурної комунікації: сучасні тенденції у філології, перекладі та навчанні іноземних мов»

2 грудня 2015 р. відбулося засідання студентського наукового товариства «Young Scientists» за темою «Людина як суб’єкт міжкультурної комунікації: сучасні тенденції у філології, перекладі та навчанні іноземних мов». У засіданні взяли участь студенти групи ПОмс-1–15–4.Од Мороз Олександра, Жук Анастасія, Трохименко Тетяна та студенти групи ВСмс- 1- 13- 4.Од Мартинець Ганна та Колесник Ольга.
Під час обговорення було розглянуто сучасні тенденції розвитку іноземної філології, поняття «парадигми» та сутність прагматично – когнітивної парадигми; обговорено поняття та основні засади лінгвістичної прагматики та комунікативної лінгвістики; обґрунтовано зміну парадигм у перекладознавстві та його сучасний стан, а також звернули увагу на задачі, які перед собою ставлять перекладачі сьогодення.