Ви тут: Головна Інформація Наукове товариство Наукові гуртки Науковий гурток "Музейна педагогіка" Екскурсія до Міжнародного центру сучасного мистецтва XXI сторіччя «Pinchuk Art Centr»

30 вересня 2017 року  члени гуртка «Музейна педагогіка» відвідали Міжнародний центр сучасного мистецтва XXI сторіччя «Pinchuk Art Centr». На основі екскурсії започатковано роботу над міні-проектом «Сучасне мистецтво очима студентів коледжу». Гуртківці поділилися враженнями від екскурсії: надихає, спонукає до філософських роздумів, осмислення і сприйняття сучасної культури. Гуртківці запрошують відвідати цікаві лекції культуролога Ярослава ГЕкскурсія до Міжнародного центру сучасного мистецтва XXI сторіччя «Pinchuk Art Centr»рицака, долучитися до різнобарв’я сучасного мистецтва!