Ви тут: Головна Інформація Наукове товариство Наукові гуртки Науковий гурток "Музейна педагогіка" Б.Д.Грінченко: Уроки повсякдення

Б.Д.Грінченко: Уроки повсякдення

5 грудня 2016 р. В Університетському коледжі відбулася презентація проектів наукового гуртка “Музейна педагогіка” за темою “Б.Д. Грінченко: Уроки повсякдення”.
У проекті брали участь студенти спеціальностей “Початкова освіта” та “Музичне мистецтво”, які не лише досліджували актуальність творів Б.Д. Грінченка, а й популяризували його творчість серед учнів молодшої школи м.Києва та студентів коледжу на відкритих заходах, які були проведенні упродовж жовтня-листопада 2016 р. Презентації передувала розробка виховних заходів, вікторин, кросвордів, сценаріїв до філологічних хвилинок.
Модератор - викладач циклової комісії видавничої справи, культури та української філології, кандидат педагогічних наук Діденко Н.М.