Ви тут: Головна Інформація Наукове товариство Наукові гуртки Науковий гурток "Лабіринт" Засідання наукового гуртка «Лабіринт» на тему: «Гумористичні твори як історичні джерела»

23 листопада 2016 року в Університетському коледжі відбулося засідання наукового гуртка Лабіринт, присвячене особливостям використання гумористичних творів як історичних джерел. У заході взяли участь доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри історії України Історико-філософського факультету Київського університету імені Бориса Грінченка Оксана Олексіївна Салата та голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського університету імені Бориса Грінченка Руслан Ростиславович Куцик.
Предмет обговорення – особливості використання карикатур, шаржів, анекдотів, фейлетонів, комедій як історичних джерел. Також зосереджено було увагу на значенні гумористичних творів у формуванні масової свідомості.
Дякуємо учасникам за цікаві та ґрунтовні виступи, творчу співпрацю і дружню атмосферу. Чекаємо на нові креативні ідеї!