Ви тут: Головна Інформація Наукове товариство Наукові гуртки Науковий гурток "Лабіринт" Участь у III Всеукраїнській науковій конференції молодих вчених та студентів «Молодь і наука ХХІ століття» у ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»

Учасники Наукового товариства «Лабіринт» Університетського коледжу Колбасюк Лоліта, Паньків Катерина, Петренко Марина, Кремінь Каріна, Гаман Аліна, Поремський Микита, а також викладачі циклової комісії суспільних дисциплін і правознавства Мусіяченко О. С. та Поцелуйко А. М. взяли участь у роботі III Всеукраїнської наукової конференції молодих вчених та студентів «Молодь і наука ХХІ століття», що відбувалася 12-13 квітня у ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди».
Теми доповідей студентів:

• Колбасюк Лоліта (студентка IV курсу спеціальності «Правознавство») – «Знання англійської мови як шлях до інтернаціоналізації наукових досліджень та міжнародної співпраці»;
  • Паньків Катерина, Петренко Марина (студентки IІ курсу спеціальності «Музичне мистецтво») – «Симфонія невідомого автора»: проблеми автентичності та фальсифікації»;
  • Кремінь Каріна, Гаман Аліна (студентки IІ курсу спеціальності «Правознавство») – «Правова поінформованість української молоді»;
  • Поремський Микита (студент I курсу спеціальності «Правознавство») – «Імідж української Прокуратури в очах студентства».

Усі учасники отримали сертифікати.