Ви тут: Головна Інформація Наукове товариство Наукові гуртки Науковий гурток "Консонанс" Тренінг на тему «Оформлення презентації як виду наукової продукції»

Тренінг на тему «Оформлення презентації як виду наукової продукції»

08 лютого 2018 року в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся рефлексивний тренінг: «Оформлення презентації як виду наукової продукції» для студентів 2 курсу, спеціальності Музичне мистецтво.
Мета заходу: набуття студентами навичок з аналізу наукової роботи, правилами користування Power Point та публічного представлення результатів дослідження.
Студенти мали можливість практично, на задані теми, створити власний науковий продукт і представити його.
В аудиторії панував науковий інтерес та творча атмосфера.
Модератори: викладачі циклової комісії музики і хореографії Рахманова О.К. та Маєвська А.С.