Ви тут: Головна Інформація Наукове товариство Наукові гуртки Науковий гурток "Консонанс" Засідання студентського наукового гуртка «Консонанс» на тему: «Творчість Бориса Грінченка як джерело натхнення українських композиторів»

9 грудня 2017 року в Університетському коледжу відбулось засідання студентського наукового гуртка "Консонанс" на тему: "Творчість Бориса Грінченка як джерело натхнення українських композиторів".
Мета заходу: ознайомити студентів з музичним архівом Бориса Грінченка.
На засіданні пролунали твори на слова Бориса Грінченка таких українських композиторів, як К. Стеценка, Д. Січинського, М. Левицького, М. Леонтовича, М. Степаненка, В. Касьянова, В. Вишинського.