Ви тут: Головна Інформація Наукове товариство Наукові гуртки Науковий гурток "Консонанс" Виїзне засідання гуртка «Консонанс»

Виїзне засідання гуртка «Консонанс»

25 жовтня 2017 року активні учасники студентського наукового гуртка «Консонанс» відвідали творчий вечір Хору «Хрещатик» в оновленому залі Палацу культури «Більшовик».
У програмі концерту були виконані неперевершені хіти Queen, Europe, Scorpions, Nirvana, Pink Floyd, Frank Sinatra, Ray Charles, Louis Armstrong, Taco, Michael Jackson, Marilyn Monroe, Marisa & Carlo, Joe Dassin, Lucio Dalla та інших зірок світової сцени в авторських аранжуваннях, у виконанні солістів, співаків, музикантів унікального Шоу-хор-проекту «Khreschatyk Choir & Сover Band».
Студентів вразив драйвовий звук живого багатоголосого співу, віртуозний інструментальний супровід і надзвичайна емоційна атмосфера.
Модератори: викладачі циклової комісії музики і хореографії Голян Х.В., Маєвська А.С., Рахманова О.К.