Ви тут: Головна Інформація Наукове товариство Наукові гуртки Науковий гурток "Консонанс" Перегляд драми Дж. Пуччіні «Тоска»

Перегляд драми Дж. Пуччіні «Тоска»

08 вересня 2017 року за ініціативи наукового гуртка «Консонанс» Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка студенти 2-4 курсів, майбутні учителі музики, відвідали Національну оперу України імені Тараса Шевченка з метою перегляду драми на 3 дії «Тоска» відомого італійського композитора Дж. Пуччіні.
Соло виконувала всесвітньовідома оперна співачка, заслужена артистка України¬ – Л. Монастирська.
Студентів вразила складна мелодична лінія, драматичність сюжету та неперевершена гра акторів.
Модератори: Рахманова О.К. та Маєвська А.С.

Перегляд драми Дж. Пуччіні «Тоска»