Ви тут: Головна Інформація Наукове товариство Наукові гуртки Науковий гурток "Ірій" Круглий стіл на тему «Використання літературної спадщини Бориса Грінченка у роботі з дітьми дошкільного віку»

07 грудня 2017 року в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся круглий стіл на тему «Використання літературної спадщини Бориса Грінченка у роботі з дітьми дошкільного віку». Студенти груп ДОмс1-17-3.Од та ДОмс2-17-3.Од проаналізували казки Бориса Дмитровича та визначили їх виховний вплив на дітей дошкільного віку.
Модератори: Розінкевич Н. В., Ловейко Т. В.