Ви тут: Головна Інформація Наукове товариство Наукові гуртки Науковий гурток "Ірій" Круглий стіл «Етимологічний аналіз українських топонімів, гідронімів та онімів. Таємниці історії, приховані в іменах»

29 вересня 2017 року в Університетському коледжі відбувся круглий стіл на тему «Етимологічний аналіз українських топонімів, гідронімів та онімів. Таємниці історії, приховані в іменах». Метою заходу було окреслення основ етимологічного аналізу на прикладі українських власних назв.
Модератори: Розінкевич Н. В., Ловейко Т. В.