Ви тут: Головна Інформація Наукове товариство Наукові гуртки Науковий гурток "Ірій" Засідання філологічного гуртка «Ірій» на тему «Семантика старослов’янської графіки»

18 листопада 2016 року в Університетському коледжі відбулося засідання філологічного гуртка «Ірій» на тему «Семантика старослов’янської графіки».
Мета заходу: показати суть старослов’янської графіки, її лінгвістичну, мистецьку і культурологічну цінність.
Предметом обговорення стала семантика кожної літери старослов’янської абетки.
Модератори: викладачі циклової комісії з видавничої справи, культури та української філології Ловейко Т. В. та Розінкевич Н. В.