Ви тут: Головна Інформація Наукове товариство Наукові гуртки Науковий гурток "Ірій" Засідання філологічного гуртка «Ірій» на тему «Давньоєгипетська література і сучасність»

5 жовтня 2016 року в Університетському коледжі відбулося засідання філологічного гуртка «Ірій» на тему «Давньоєгипетська література і сучасність».
Метою заходу було показати розвиток мотивів і тем у літературі та культурі від найдавніших часів і до сьогодення.
Предметом обговорення стали різноманітні прояви єгипетської словесності, які ми можемо спостерігати у сучасній світовій літературі та культурі. Особливу увагу студенти звернули на «Книгу мертвих» як найдавніший релігійний текст світу.