Ви тут: Головна Інформація Наукове товариство Наукові гуртки Науковий гурток "Ірій" Засідання філологічного гуртка «Ірій» на тему «Паралінгвістичні та екстралінгвістичні засоби спілкування»

25 квітня 2016 року в Університетському коледжі відбулося засідання філологічного гуртка «Ірій» на тему «Паралінгвістичні та екстралінгвістичні засоби спілкування».
Предметом обговорення було багатство невербальних засобів комунікації, які сприяють кращому розумінню співрозмовника і допомагають налагодити спілкування.
Метою заходу було визначення та характеристика проявів невербальної комунікації в аспекті таких наук, як кінетика, проксеміка і такесика.