Ви тут: Головна Інформація Наукове товариство Наукові гуртки Науковий гурток "Фрактал" Всеукраїнська студентська науково-практична конференція "Громадські ініціативи молоді – основа соціально-економічної перебудови України"

Студентки 3 курсу спеціальності "Початкова освіта" Дворська Марія, Дубенчук Олександра, Попіль Леся, Терлюк Оксана (група ПОмс-1-12-4-Од) та Сущук Анастасія, Ухань Крістіна (група ПОмс-2-12-4-Од.) прийняли участь у Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції "ГРОМАДСЬКІ ІНІЦІАТИВИ МОЛОДІ – ОСНОВА СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОЇ ПЕРЕБУДОВИ УКРАЇНИ", що відбулася 25 березня 2015 року у Київському університеті імені Бориса Грінченка.

Метою конференції була активізація наукового мислення студентів щодо продукування та ефективного вирішення наукових ідей, громадських і соціальних ініціатив у відповідності до потреб сучасного суспільства.

Учасники представили свої матеріали у формі презентації конкурсного проекту (наукова розробка з презентацією, галереї картин і слайдів, реклама, есе, відео кліп, анімація, радіопередача та ін.). Пропонуємо Вашій увазі виступ і презентацію наших студентів на тему «Розвиток дослідницьких умінь студентів у процесі виконання ІНДЗ».

Виступ студентів

Презентація виступу

Почесною гостею конференції була відома співачка Руслана Лижичко, з якою студентки з задоволенням сфотографувалися.