Ви тут: Головна Інформація Наукове товариство Наукові гуртки Науковий гурток "Фрактал" Досягнення наукового гуртка

Досягнення наукового гуртка

НАУКОВИЙ ДОРОБОК ГУРТКА:

Математична конференція «Математика – базис всіх наук» (травень 2013, 1-2 курси).

Презентації про розвиток математичної науки; навчальні презентації до занять з математики з використанням графічних редакторів і мультимедійних програм для студентів коледжу; розробки інтерактивних уроків математики в початковій школі (творчі роботи студентів).

І тур - коледжанська олімпіада з математики, ІІ тур - міська олімпіада з математики (квітень, 2014 - Гавриш Анастасія, Дернова Анастасія, спеціальність «видавнича справа та редагування»).