Ви тут: Головна Інформація Наукове товариство Наукові гуртки Науковий гурток "Фрактал" Загальна інформація про гурток

Загальна інформація про гурток

НАУКОВИЙ ГУРТОК «ФРАКТАЛ»
Рік заснування наукового гуртка: 2012

Університетський коледж

Циклова комісія економіко-математичних дисциплін і менеджменту

КЕРІВНИК ГУРТКА

РУДЕНКО НІНА МИКОЛАЇВНА - кандидат педагогічних наук, завідувач шкільного відділення, спеціаліст вищої категорії, викладач математики, методики навчання математики, основ початкового курсу математики

ПРОФІЛЬНА НАУКОВА ТЕМА/ ПИТАННЯ:
Дослідження історії математики та сучасний розвиток математичної науки, математична наука в житті людини, інтерактивні технології навчання на уроках математики
ЗАВДАННЯ НАУКОВОГО ГУРТКА:

• формувати інтерес у студентів коледжу до вивчення математичних дисциплін;
  • показати студентам коледжу зв’язок математики з навколишнім світом;
  • осмислювати роль математики і математичних дисциплін в житті людини;
  • залучати студентів коледжу до участі у дослідницьких та творчих проектах, які часто вимагають художніх, конструкторських навичок, умінь користуватися комп’ютерними програмами;
  • формувати у студентів педагогічних спеціальностей навички застосування інтерактивних технологій навчання з використанням новітніх комп’ютерних технологій.

НАУКОВИЙ ДОРОБОК ГУРТКА:
Публікації студентів:

• Математична конференція « Математика – базис всіх наук» (15.05.2015).
  • Сущук А.О. Руденко Н.М. Ефективність застосування інтерактивних технологій на уроках математики в початковій школі/ Сущук А.О., Руденко Н.М.//Zbior raportow naykowych. «Pedagogika. Teoria. Praktyka.» Матер. міжнар. науково-практичної конференції 29.11-30.11.2014 Щецин.- 2014 – ст. 90-94.
  • Ухань К. О., Руденко Н.М. Застосування інтерактивних технологій при роз’язуванні логічних задач на годинах цікавої математики в початковій школі/ Ухань К.О., Руденко Н.М// Zbior raportow naykowych. «Pedagogika. Teoria. Praktyka.» Матер. міжнар. науково-практичної конференції 29.11-30.11.2014 Щецин.- 2014 – ст. 95-100.
  • Попіль Л.М., Руденко Н.М. Використання інтерактивних технологій навчання при вивченні дробів у початковій школі/ Л.М. Попіль, Н.М. Руденко//Zbior raportow naykowych.«Pedagogika Wspolszesna nauka. Novy wyglad» Матер. міжнар. науково-практичної конференції 30-31.012015 Вроцлав.2015-ст.61-68.
  • Терлюк О.О., Руденко Н.М. Розв’язування задач із застосування деяких інтерактивних технологій на уроках математики у початковій школі/ О. О. Терлюк, Н.М. Руденко// Zbior raportow naykowych.«Pedagogika Wspolszesna nauka. Novy wyglad» Матер. міжнар. науково-практичної конференції 30-31.012015 Вроцлав.2015-ст.68-74.
  • Дворська М. С. Руденко Н.М.Ігрові елементи при розв'язуванні інтерактивних технологій на уроках математики в початковій школі/М.С. Дворська, Н.М. Руденко//Zbior raportow naykowych. «Pedagogika.Projekty naukowe» Матер. міжнар. науково-практичної конференції 27.02-28.02.2015 Сопот.- 2015 – ст. 62-68.
  • Попович В. С. , Руденко Н.М.Застосування інтерактивних технологій при розв’язуванні задач на рух на уроках математики в початковій школі// В.С. Попович, Н.М. Руденко// Zbior raportow naykowy ”Pedagogika. Problemy, osiagniecia, innowacyjnosc, praktyki, toeria”. Матер. міжнар. науково-практичної конференції 29.04-30.04.2015 Лодзь.- 2015 – ст. 108-115.
  • Руденко Н.М., Тарасевич О. В. Порівняльна характеристика вивчення геометричного матеріалу молодшими школярами в Україні та в Великій Британії / Н.М. Руденко, О. В. Тарасевич // Zbior artykuow naykowych. «Pedagogika. Wspoczesne problemy i perspektywy rozwoju»: [матеріали. Міжнар. наук.-практ. конф., Краків, 29.04.2016–30.04.2016 рр.]. – Warszawa, 2016. – P.23–30.
  • Презентації про розвиток математичної науки; навчальні презентації до занять з математики з використанням графічних редакторів і мультимедійних програм для студентів коледжу; розробки інтерактивних уроків математики в початковій школі (творчі роботи студентів).

• Колежанська олімпіада з математики (участь в конкурсах, олімпіадах тощо).

• Проект студентів 3 курсу спеціальності «Початкова освіта» Університетського коледжу на тему: «Розвиток дослідницьких умінь студентів у процесі виконання ІНДЗ» в рамках Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції “ГРОМАДСЬКІ ІНІЦІАТИВИ МОЛОДІ – ОСНОВА СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОЇ ПЕРЕБУДОВИ УКРАЇНИ” (25.03.2015 року).