Ви тут: Головна Інформація Наукове товариство Наукові гуртки Науковий гурток "Бібліотекознавець" Інтегроване практичне заняття за темою: «Класифікація документів як напрям документознавчих студій»

11 листопада 2015 р. на території Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського НАПН України викладачем циклової комісії з видавничої справи, культури та української філології О. А. Сірою для студентів ІІ курсу спеціальності «Бібліотечна справа» було проведено інтегроване практичне заняття з навчальної дисципліни «Основи документознавства» за темою: «Класифікація документів як напрям документознавчих студій».
Мета заняття: сформувати у студентів системне уявлення про сутність, структуру, функції та різновиди документів, які складають основу фондів бібліотек і є важливим засобом документної комунікації.
У рамках зустрічі співробітниками бібліотеки було проведено оглядову екскурсію та тематичні лекторії, зокрема:
- «ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського: історія та сьогодення» (лектор - С. В. Кирій, зав. сектору соціокультурних комунікацій);
- Специфіка роботи кабінету бібліотекознавства, бібліотечно-інформаційне обслуговування та оперативне інформаційне забезпечення бібліотечних працівників (І. Рубан, н. с. відділу наукового і прикладного бібліотекознавства);
- «Колекція рідкісних та цінних видань (1850-1917 рр.) ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського як об'єкт національного культурного надбання України» (Н. Г. Мацібора, зав. відділу наукової організації та зберігання фонду).
У руслі навчально-пошукового заняття відбулась наукова дискусія за участю фахівців бібліотеки та студентів.
Студенти і викладачі Циклової комісії з видавничої справи, культури та української філології Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка висловлюють щиру вдячність колективу співробітників ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського за активну і плідну співпрацю.