Ви тут: Головна Інформація Наукове товариство Наукові гуртки Науковий гурток "Bibliosoft" Науково-практична конференція наукового товариства «Bibliosoft» на тему: «Бібліотека нового формату»

17 квітня 2015 року в Університетському коледжі відбулася науково-практична студентська конференція наукового товариства «Bibliosoft» на тему: «Бібліотека нового формату» організована та проведена викладачем циклової комісії економіко – математичних дисциплін і фінансів Дудник О.В.
В засіданні взяли участь студенти 3 курсу спеціальності "Бібліотечна справа". Темами доповідей були актуальні питання інформатизації та автоматизації бібліотек. Доповіді студентів супроводжувались мультимедійними презентаціями і відеороликами та демонстрували ґрунтовний підхід до розкриття теми.