Ви тут: Головна Інформація Наукове товариство Наукові гуртки Науковий гурток "Bibliosoft" Науково-практична конференція «Електронні бібліотечно-інформаційні ресурси в навчально-практичній діяльності студента»

9 грудня 2014 року в Університетському коледжі відбулася науково-практична конференція наукового гуртка Bibliosoft на тему: «Електронні бібліотечно-інформаційні ресурси в навчально-практичній діяльності студента», органызована та проведена викладачами циклової комісії економіко – математичних дисциплін і менеджменту Дудник О.В. та Станжур Т.Г.

В засіданні взяли участь студенти II та IІІ курсу спеціальностей «Бібліотечна справа» та «Соціальна педагогіка». Студенти продемонстрували результати своєї науково-дослідницької роботи з питань перспектив розвитку бібліотечної справи, а також розкрили роль бібліотечно-інформаційного забезпечення в організації самостійної роботи студентів.