Ви тут: Головна Інформація Наукове товариство Наукові гуртки Науковий гурток "Bibliosoft" Семінар-тренінг «Мотивація персоналу бібліотеки»

Семінар-тренінг «Мотивація персоналу бібліотеки»

23 березня 2017 року в Університетському коледжі відбувся семінар-тренінг студентського наукового товариства «Bibliosoft» на тему: «Мотивація персоналу бібліотеки».
Мета тренінгу: розглянути теорії мотивації, класифікації методів мотивації, етапи мотивації, а також презентувати шляхи вирішення запропонованих практичних ситуацій.
Модератори заходу: викладачі циклової комісії економіко-математичних дисциплін і менеджменту Станжур Т.Г., Дудник О.В.